Tuńczyk Umami – testy! NOWOŚĆ 2024

 

Luty w tym roku pozytywnie zaskakuje aurą pogodową, więc nie zwlekając wykorzystujemy ten czas na testy nowej kuli Tuńczyk Umami.
Tuńczyk to nowa kula w serii Spicy Instinct, będzie to wspólny owoc karpiowej współpracy z karpiarzami. Przynęta z dużą dawką mączki tuńczykowej na energetycznym miksie z specjalnym dodatkiem naturalnego lubczyku!
Kulka całoroczna, zawartość białka w mączce ok 62%, tłuszczów ok 10%, zapewnia wysoką wartość odżywczą, oraz bogaty profil aminokwasowy.
Dodatek naturalnego lubczyka wzbogaca przynętę o aromat, ale nie tylko. Roślina ta odpowiedzialna jest bowiem za hamowanie nadmiernej fermentacji w jelitach. Dodatkowo, lubczyk skutecznie przyspiesza trawienie, a w jego skład wchodzą garbniki, które pobudzają apetyt, co ma istotne znaczenie dla nas wędkarzy.
Stworzyliśmy unikatową przynętę, która już w fazie testów bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Serie Spicy Instinct cechuje naturalność, to powrót do zastosowania w kulkach karpiowych naturalnych ziół.
Przynęty pakowane są w opakowania 1 kg i stanowią zarówno kulkę zanętową i przynętową, to pełnowartościowa przynęta i zanęta dla każdego konesera karpiowej sztuki.