O FIRMIE


professZłowienie rekordowej ryby w danym łowisku jest wypadkową wielu czynników, do których możemy zaliczyć: – rodzaj przynęty oraz sposób jej podania, – rodzaj użytego sprzętu – miejsce położenia przynęty – warunki atmosferyczne, porę dnia Jednak bezsprzecznie jednym z najważniejszych, który często decyduje o tym, czy ryby w ogóle pojawią się w pobliżu naszego haczyka jest odpowiednia zanęta.

Często również dochodzi do sytuacji, w których pomimo występowania ryb w naszym łowisku, nie możemy ich złowić, ponieważ one nie żerują. W takiej sytuacji nieoceniona staje się odpowiednio dobrana a następnie przygotowana i podana zanęta, której głównym zadaniem jest sprowokowanie ryb do pobierania pokarmu, co z kolei stwarza optymalne warunki na udany połów.

Mając świadomość jak ogromną rolę w udanych połowach odgrywa właściwa zanęta, dokładamy wszelkich starań aby oddawać w ręce naszych Klientów produkty o sprawdzonej skuteczności, których rozpoznawalną cechą jest ich wysoka jakość oraz efektywność na każdym rodzaju łowiska.

Od początku istnienia naszej firmy , tj. od 2001 roku przywiązujemy ogromną wagę do jakości komponentów używanych w procesie produkcji, dzięki czemu nasze produkty utrzymują najwyższe standardy w zakresie powtarzalności swojej skuteczności, każdorazowo tworząc optymalne warunki do udanego połowu.

W wieloetapowym procesie opracowywania i udoskonalania naszych receptur korzystamy zarówno z najnowszych zdobyczy naukowych w zakresie fizjologii i żywienia ryb jaki i tradycyjnych metod oceny skuteczności naszych produktów współpracując z czołowymi zawodnikami wyczynowymi oraz zaprzyjaźnionymi wędkarzami.

Wykorzystywane przez nas w procesie produkcji składniki są w 100% naturalne i biodegradowalne, dzięki czemu możemy zagwarantować, iż nie wywierają wpływu na środowisko naturalne.

Nasza firma bardzo sobie ceni opinie środowiska wędkarskiego, którego członkowie dzięki dużemu rozproszeniu dają nam  jedyną w swoim rodzaju możliwość skonfrontowania zdobywanych przez nich doświadczeń i konstruowania na ich podstawie obiektywnych ocen skuteczności naszych produktów. Efektem tych sygnałów jest nieustająca praca nad poprawą receptur naszych produktów, która bezpośrednio przekłada się na co raz większe grono stałych klientów co obok wymiaru czysto ekonomicznego dla naszej firmy na także wymiar bardziej osobisty. Satysfakcja, która płynie z co raz większego zainteresowania naszymi wyrobami utwierdza nas w przekonaniu, że połączenie naszej wielkiej pasji jaką jest wędkarstwo z możliwością dostarczania Państwu co raz lepszych produktów daje nam wszystkim szansę na naprawdę duże ryby …

Z wędkarskimi pozdrowieniami PROFESS Team.

profess