ZANĘTY H.P.B.


professSpecjalnie wyselekcjonowane i spreparowane grubo frakcyjne składniki ujęte w nowatorską formułę pozwoliły stworzyć nam serię specjalistycznych zanęt, które działają wyjątkowo selektywnie, wabiąc i utrzymując w łowisku duże osobniki ryb karpiowatych. Zanęty z serii H.P.B. to mega dawka protein, minerałów, tłuszczów, witamin i substancji odżywczych. To bogate źródło cennej energii, którym nie pogardzi żadna gruba ryba. Swoją wysoką wartość odżywczą zawdzięczają zawartości takich składników jak ekstrakty białkowe (roślinne i zwierzęce), mączka rybna, mączka z krwi, olej rybny. Zawierają również optymalny poziom ekstraktów drożdżowych, dodatków słodzących, betainy, wzmacniaczy smaku oraz zestaw wszystkich niezbędnych rybom aminokwasów. Najwyższą skuteczność wykazują te produkty przy nęceniu łowiska zanętami H.P.B. na pewno pojawią się one w zasięgu twojego haczyka. Stosując zanęty z tej serii warto również zastosować odpowiednio mocny sprzęt, gdyż szansa na kontakt z okazałą rybą jest naprawdę spora.

Zanęta H.B.P. BIG-FISH – uniwersalna
Zanęta H.B.P.  Karp – czerwony
Zanęta H.B.P.  Leszcz – żółty
Zanęta H.B.P.  Lin-Karaś – brązowy
Zanęta H.B.P.  Method Feeder  – z mikropelletem      
Zanęta H.B.P.  Płoć – czarnawaga opakowania : 2 kg
Produkty z serii:

DUŻA PŁOĆ czarna  HPB

Z wielką starannością opracowana receptura, oparta na kombinacji składników o podwyższonym poziomie wartości odżywczych i energetycznych. Nadzwyczaj skuteczna na duże i ostrożne płocie. Zawiera optymalny poziom atraktorów, wzmacniaczy, stymulatorów i betainy. Połaczenie takie gwarantuje doskonałą siłę wabienia ale również i to, że zanęta jest szybciej trawiona przez ryby, co wpływa na większą ilość brań. Dzięki grubszej granulacji komponentów i oryginalnemu składowi działa wybiórczo, szczególnie na duże osobniki płoci. Wskazuje wyjątkową efektywność przez cały sezon wędkarski. Bywa niezwykle skuteczna w sytuacjach gdy ryby żerują chimerycznie.


_MG_3673 - Kopia - Kopia

_MG_3674 - KopiaDUŻY LESZCZ żółty HPB

Rewelacyjna zanęta o niezwyklej sile wabienia. Wyjątkowo skutecznie przyciąga i utrzymuje w łowisku duże leszcze. Wysoką wartość odżywczą uzyskaliśmy łącząc ze sobą mączkę rybną, suszoną krew, olej rybny, ekstrakty białkowe, nasiona oleiste, ciastka, preparowane grube ziarna oraz atraktory , biostymulatory i aminokwasy w wysokim stężeniu. Idealnie zbilansowana, wysokoenergetyczna formuła tej zanęty sygnalizuje rybie, że w pobliżu znajduje się bardzo atrakcyjne pożywienie. Gwarantujemy, że żaden żerujący leszcz nie przepłynie koło niej obojętnie. Substancje stymulujące pobieranie pokarmu zapewniają długotrwałe i intensywne żerowanie dorodnych leszczy, a co za tym idzie dużą częstotliwość brań. Najbardziej skuteczna przy nęceniu kilkudniowym, ale niezastąpiona w czasie krótkich zasiadek. Daje niezwykłe efekty w połączeniu z pelletem i płatkami leszczowymi.


_MG_3666 - Kopia

_MG_3667 - KopiaDUŻY KARP czerwony HPB

Unikalna, pełnowartościowa i łatwo przyswajalna mieszanka o bardzo dużej zawartości białka roślinnego i zwierzęcego. Oparta na mączce i oleju rybnym, mielonym pellecie rybnym oraz suszonej krwi zawierającej 90% białka. Dzięki bardzo specyficznemu rybiemu zapachowi, grubo zmielonym ziarnom poddanym specjalnej obróbce oraz składnikowi zbliżonemu do naturalnego pokarmu, zanęta ta jest niezwykle atrakcyjna dla dużych karpi. Przyciąga je z niewiarygodną mocą, a dzięki zawartości specjalnej kombinacji stymulatorów apetytu błyskawicznie mobilizuje do żerowania nawet najmniej głodne ryby. Niezwykle skuteczna przez cały sezon, jednak swoja wybitną moc ujawnia w chłodniejszych miesiącach. Długotrwałe stosowanie tej zanęty daje szanse na kontakt z naprawdę dużym karpiem.

_MG_3669 - Kopia

_MG_3672 - KopiaDUŻY LIN–KARAŚ brązowy HPB

Dzięki innowacyjnej recepturze, zanęta ta potrafi przywabić ryby zanęcone łowisko nawet z dużej odległości. To kombinacja najwyższej jakości składników o wysokiej wartości odżywczej i energetycznej. Opracowana została tak, by najbardziej efektywnie wabić okazałe liny i karasie. Jest  niezwykle skuteczna  w ciepłych miesiącach roku, na łowiskach o zamulonym dnie i słabej przejrzystości wody. Posiada intensywny i specyficzny aromat słodkiej kukurydzy i miodu. Starannie dobrane składniki powodują, że zanęta bardzo dobrze i długotrwale pracuje w wodzie a dodatek substancji stymulującej pobieranie pokarmu wymusza na rybach intensywne żerowanie. Systematyczne, kilkudniowe nęcenie powoduje, że szansa na złowienie rekordowego lina czy karasia wzrasta wielokrotnie.

_MG_3662 - Kopia (2)

_MG_3665 - Kopia

 

BIG–FISH  HPB

Wyśmienicie sprawdza się przy połowie dużych leszczy, karpi, amurów i linów oraz innych dużych ryb spokojnego żeru. Do jej produkcji użyliśmy ściśle wyselekcjonowanych wysokobiałkowych komponentów. Precyzyjna formuła tej mieszanki powoduje stopniowe uwalnianie się aromatów w wodzie co zapewnia długotrwały efekt nęcący. Ta zanęta pobudza do żerowania nie powodując uczucia sytości. Dlatego tez jest bardzo chętnie i długo pobierana przez ryby. Jej wysoka wartość odżywcza w połączeniu z substancjami przyspieszającymi trawienie, powoduje to, że ryby często odwiedzają zanęcone miejsce. Wyjątkowy, a zarazem uniwersalny skład gwarantuje doskonałe efekty na większości polskich łowisk. Używając tej zanęty długookresowo możemy liczyć na seryjne branie dużych ryb.

_MG_3658 - Kopia

_MG_3659 - Kopia