ZANĘTY TURBO / COMPETITION


professPerfekcyjnie zestawione najwyższej jakości składniki charakteryzujące się wyjątkową skutecznością nęcenia. To nowa generacja zanęt, mieszanki  są w całości wyprażane w temperaturze 250°C oraz barwione na odpowiednie kolory preferowane przez poszczególne gatunki ryb.


Turbo Competition

Seria zanęt TURBO została wzbogacona o dwie zanęty COMPETITION leszcz oraz płoć. Są one mieszankami typowo pod łowiska zawodnicze gdzie presja  jest bardzo duża a ryby selektywnie wybierają najlepsze kąski. Zostały one stworzone w naturalnych kolorach bez użycia sztucznych barwników. Najlepsze efekty uzyskamy gdy połączymy je z glinami. Zanęta leszcz COMPETITION jest piernikowo – wanilinową mieszanką typowo ciężką dobrze klejącą, świetnie dywanuje się na dnie oraz długo utrzymuje ryby w łowisku.


Zanęta TURBO Karp – żółty
Zanęta TURBO  Leszcz – brązowy
Zanęta TURBO  Leszcz – Copmpetition
Zanęta TURBO  Płoć – Copmpetition
Zanęta TURBO  Płoć – czerwona

Turbo Prażone 

Specyficzna formuła zanęt TURBO wzbogacona o wzmacniacze nukleotydowe, betainę oraz słodziki ogranicza nieufność ryb i sprawia, że staja się one bardziej skore do połknięcia przynęty. Doskonale sprawdzają się na zawodach oraz w wodach przełowionych i poddanych silnej presji wędkarskiej.

Pakowane 750 g.

Produkty z serii:

PŁOĆ czerwona 

Drobna, lekka i średnio spoista zanęta o intensywnym czerwonym kolorze i wyraźnie słonym smaku. Znajdujące się w jej składzie prażone, mielone konopie, arachid, prażony sezam i makuch lniany, potrafią zwabić z dużej odległości stado płoci, które błyskawicznie zaczynają żerować. Kapitalne znaczenie dla liczby brań ma również zastosowanie anyżu gwiazdkowego jako bazy w naturalnej mieszance ziołowej aromatyzującej tę zanętę. Dzięki zastosowaniu takiej naturalnej mieszanki ziołowej skuteczność łowienia podnosi się kilkukrotnie w stosunku do aromatów spożywczych. Idealna na zawody wędkarskie. Wyjątkowo skuteczna w chłodnych miesiącach.

0, 75 kg


LESZCZ brązowy 

Bardzo słodka, średniofrakcyjna zanęta o intensywnym aromacie i smaku piernikowym oraz ciemno brązowej barwie. Aromat piernika, tak uwielbiany przez leszcze uzyskiwany jest przez połączenie w odpowiednich, ściśle określonych proporcjach; kolendry, goździka, cynamonu, gałki muszkatołowej i imbiru. Zastosowanie w zanęcie takiej naturalnej mieszanki podnosi skuteczność łowienia kilkukrotnie, a podwyższona zawartość protein oraz kompleks aminokwasów i wzmacniaczy zwiększa szanse na kontakt z naprawdę dużym leszczem. Doskonale sprawdza się na zawodach oraz w okresach słabego żerowania ryb.

0, 75 kg


KARP żółty

Słodka, wysokoproteinowa i grubo frakcyjna zanęta o intensywnym owocowym smaku i zapachu, uwielbianym przez okazy dużych karpi. Idealna do nęcenia kilkudniowego (nie zakwasza łowiska). Posiada w swym składzie dużą ilość grubych wysokobiałkowych składników, które nie są wyjadane przez drobnicę, a tym samym przez długi czas wabią dorodne karpie. Rewelacyjne wyniki daje również przy łowieniu bardzo dużych leszczy. Posiada wyraźną żółta barwę, która z regułu przyciąga duże ryby, eliminując jednocześnie drobnicę. Unikalny kompleks betainy, wzmacniaczy nukleotydowych i aktywatorów sprawia, że nawet najedzone karpie zaczynają  żerować. Niezastąpiona na łowiska trudne i kilkudniowe zawody wędkarskie.

0, 75 kg