ZANĘTY STANDARD / SPECJAL


professZestaw co najmniej dziesięciu składników połączonych ze sobą w ściśle określonych proporcjach w celu uzyskania jak najlepszych właściwości wabiących. Skomponowane są na bazie wysokiej jakości pieczywa, słodkiej kukurydzy, orzecha, makuchów, słonecznika, wyrobów cukierniczych i składników wysokobiałkowych  oraz nasion oleistych. Aromatyzowane są głównie mieszankami ziołowymi z dodatkiem wanilii. Kompozycje aromatyczne, jak również stopień granulacji zanęt zostały dostosowane do preferencji poszczególnych gatunków ryb.


SPECJAL/ HPB

GRUND BAIT SPECJAL i HPB z dodatkiem micropelletów. uzupełnią one serię standard i HPB z pewnością przypadną do gustu specjalistą od method feeder i klasycznego feedera. 

opakowanie: 2kg 


Zanęta SPECJAL  Karp
Zanęta SPECJAL  Leszcz
Zanęta SPECJAL  Lin-Karaś
Zanęta SPECJAL  Method Feeder        
Zanęta SPECJAL  Płoć
Zanęta SPECJAL  Uniwersalna
Zanęta SPECJAL  Jezioro 
Zanęta SPECJAL  Karp (300g GRATIS)
Zanęta SPECJAL  Leszcz (300g GRATIS)
Zanęta SPECJAL  Lin-Karaś (300g GRATIS)
Zanęta SPECJAL  Method Feeder        
Zanęta SPECJAL  Płoć (300g GRATIS)
Zanęta SPECJAL  Rzeka  
Zanęta SPECJAL  Uniwersalna (300g GRATIS)


STANDARD
Dzięki swym właściwościom, a także zawartości betainy i wzmacniaczy, bardzo szybko pobudzają ryby do intensywnego żerowania i przez długi czas utrzymują je w nęconym obszarze. W zanętach serii standard znajdują się cząsteczki „fluo” oraz aktywator, który przyśpiesza przemianę materii i opróżnianie przewodu pokarmowego, wzmacniając apetyt.

standard profess 1

Pakowane po 750 g oraz 2000 g.

PŁOĆ 

Bardzo skuteczna, niezbyt ciężka zanęta o drobnej granulacji i lekko słonym smaku. Posiada specyficzny ziołowo-waniliowy aromat, szczególnie skutecznie przywabiający płocie. Jej intensywna praca pozwala błyskawicznie ściągnąć stado płoci, które chętnie żerują w słupie pracującej na dnie zanęty. Obecność soli w mieszance powoduje wzmożone opróżnianie przewodu pokarmowego, co z kolei opóźnia moment nasycenia się ryb zanętą, a tym samym wydłuża okres intensywnych brań.

2 kg/ 0, 75 kg


ploc_standard
LESZCZ 

Ciężka i słodka zanęta o dużej zawartości grubo zmielonego biscuitu, makucha kukurydzianego i prażonych orzechów. Posiada specyficzną uwielbianą przez dorodne leszcze (ale także karpie i duże płocie) nutę zapachową, opartą na mieszance odpowiednich ziół i przypraw korzennych oraz wanilii. Specjalny słodzik znajdujący się w składzie zanęty sprawia, że jest ona wyjątkowo słodka a tym samym bardzo atrakcyjna dla leszczy. Słodzik wzmacnia również walory smakowe wszystkich jej składników, a zarazem maskuje smaki niepożądane. Dzięki wyprażonym i natłuszczonym składnikom zanęta bardzo dobrze pracuje i wabi nawet słabo żerujące ryby. W połączeniu z melasą i klejem do zanęt PROFESS idealna na rzeki.

2kg/ 0, 75 kg

leszcz_standardKARP 

Słodka zanęta o mocnym owocowym zapachu, szczególnie lubianym przez duże karpie. Posiada jasną barwę i grubą granulację. Duża ilość zawartych w niej protein, prażonych orzechów laskowych oraz betainy, znacznie zwiększają szanse na złowienie wielkiego karpia. Zanęta ta charakteryzuje się małą spoistością, dzięki czemu kule zanętowe błyskawicznie ulegają rozpadowi, co jest bardzo istotne gdy łowisko posiada muliste dno. Dzięki zawartości specjalnych bioaktywatorów posiada wyjątkową moc i szybkość wabienia.

2 kg/ 0, 75 kg

karp_standardLIN-KARAŚ 

Zanęta o zapachu ziół, wanilii i kozieradki oraz słodko gorzkim smaku i średnio grubej granulacji. Jej lekkość i mała spoistość sprawia, że idealnie sprawdza się na łowiskach płytkich i zarośniętych. Perfekcyjnie połączone ze sobą składniki, takie między innymi jak słonecznik prażony i biscuit, gwarantują dobrą pracę zanęty a co za tym idzie jej skuteczne działanie nawet na łowiskach z grubą warstwą mułu na dnie. Posiada w swoim składzie substancje, które powodują wzmożone pobieranie pokarmu przez ryby.

2 kg/ 0, 75 kglin_karas_standard

UNIWERSALNA

Charakteryzuje się lekko słodkim smakiem, średnią granulacją oraz ziołowo-waniliowo-miodowym zapachem. Zawiera składnik przyspieszający trawienie i pobudzający ryby do żerowania. Jej uniwersalny skład daje się bardzo łatwo modyfikować poprzez dodanie któregoś z dodatków zanętowych PROFESS, a przez to dostosować do specyfiki łowiska. Sprawdza się nawet w najtrudniejszych łowiskach. Wyjątkowo skutecznie przez cały sezon wędkarski.

2 kg/ 0, 75 kg_MG_3235 - Kopia

KOSZYK 

Zanęta przeznaczona do napełniania koszyczków i sprężyn zanętowych. Doskonała na wszystkie ryby karpiowate. Charakteryzuje się dobrą spoistością, a zarazem intensywną pracą, dzięki której błyskawicznie potrafi przyciągać ryby z dużych odległości. Słodkawy posmak i odpowiedni aromat, idealnie trafiają w upodobania większości ryb zamieszkujących nasze wody.

0, 75 kg

_MG_3236 - Kopia

 

RZEKA

Ciężka, jasna dobrze klejąca zanęta o średniej granulacji i zapachu migdałowo-kolendrowym. Przeznaczona do łowienia ryb w rzekach. Zawiera dużą ilość kleju który opóźnia rozpad kul zanętowych. Dzięki bogatym w substancje odżywcze składnikom, pozwala długo utrzymać ryby w łowisku.

_MG_3237 - Kopia (2)