ZANĘTY EXTRA


 

professUnowocześniona formuła oparta ma sprawdzonych recepturach serii zanęt produkowanych od 2001 roku. Mieszanki skomponowane z najwyższej jakości składników, ziół i przypraw korzennych oraz naturalnych aromatów przyciągają ryby ze zdwojoną siłą. Każda zanęta z tej serii to precyzyjnie dobrana kombinacja kilkunastu komponentów (w większości wyprażonych), mająca na celu intensyfikację efektu wabienia.

Znajdujące się w składzie zanęt prażone orzechy arachidowe, czekolada i miód to przysmaki wszystkich karpiowatych. Zawartość enzymów i bioaktywatorów oraz wzmacniaczy nukleotydowych i betainy powoduje długotrwałe wzmocnione działanie wabiące, utrzymuje ryby w polu nęcenia i pobudza je do żerowania. Wszystkie zanęty z tej serii zawierają cząsteczki fluorescencyjne.

Zanęta EXTRA  Karp – yellow
Zanęta EXTRA  Leszcz – black-piernik
Zanęta EXTRA  Leszcz – orange
Zanęta EXTRA  Lin-Karaś – green
Zanęta EXTRA  Method Feeder       
Zanęta EXTRA  Płoć – black-kolendra
Zanęta EXTRA  Płoć – red
Zanęta EXTRA  Uniwersalna – wanilia
Zanęta EXTRA  Karp – yellow (300g GRATIS)
Zanęta EXTRA  Leszcz – black-piernik (300g GRATIS)
Zanęta EXTRA  Leszcz – orange (300g GRATIS)
Zanęta EXTRA  Lin-Karaś – green (300g GRATIS)
Zanęta EXTRA  Płoć – black-kolendra (300g GRATIS)
Zanęta EXTRA  Płoć – red (300g GRATIS)
Zanęta EXTRA  Uniwerslana – wanilia (300g GRATIS)

Pakowane po 750 g oraz 2000 g.

Produkty z serii:

PŁOĆ czerwona

Lekka i mało sycąca zanęta o drobnej granulacji. Posiada specyficzną kompozycję zapachową opartą na anyżu i koprze włoskim oraz słono-słodki smak. Doskonale dobrane wyprażone składniki oraz dodatek nasion oleistych powoduje świetna pracę zanęty, wabiąc płocie z dużej odległości. Idealna na trudne łowiska i przy słabym żerowaniu ryb, wielokrotnie sprawdzona na zawodach wędkarskich. Po dodaniu wody zanęta zabarwia się na kolor czerwony; atrakcyjny dla dorodnych płoci.
2 kg/ 0, 75 kg

ploc_extra_red_czerwona

LESZCZ pomarańczowy

Rewelacyjna, ciężka i bardzo słodka zanęta o grubej granulacji. Zawiera dużą ilość protein a zarazem składników przyśpieszających ich trawienie. Odpowiednio dobrane słodkie komponenty powodują, że zanęta dobrze wiąże i długo pracuje na dnie. Duże cząsteczki prażonych arachidów i czekolady, które przez długi czas pozostają na dnie wabią nawet mało aktywne ryby. Charakterystyczny słodki smak i zapach uwielbiany przez leszcze nęci również pozostałe duże egzemplarze karpiowatych. Po dodaniu wody zanęta zabawia się na kolor pomarańczowy, intrygujący szczególnie dorodne okazy leszczy. W połączeniu z melasą i klejem do zanęt PROFESS, idealna na rzeki.
2 kg/ 0, 75 kg

leszcze_extra_orange_pomaranczowy

KARP żółty

Gruba i słodka zanęta o specyficznym owocowym aromacie, szczególnie lubianym przez duże karpie i leszcze. Zawiera duże cząstki prażonych arachidów i orzechów laskowych oraz soję. Zwiększona ilość protein oraz betainy, stymuluje karpie do żerowania przez długi czas. Niewielka lepkość zanęty pozwala rozpaść się kulom w krótkim czasie po wpadnięciu do wody i rozłożyć na mulistym dnie, gdzie często żerują karpie. Po dodaniu wody zanęta zabarwią się na kolor żółty; lubiany szczególnie przez duże okazy karpi.
2 kg/ 0, 75 kg

karp_extra_zolty

 

LIN–KARAŚ zielony

Lekka zanęta o zapachu kokosu i maggi oraz słodko-gorzkim smaku i grubej granulacji. Dzięki swej lekkości i słabej spoistości rozpada się w wodzie tworząc nawet w mulistym dnie atrakcyjny dla ryb dywan. Odpowiednio natłuszczone i wyprażone składniki powodują świetną pracę, również w przypadku, gdy kula zagłębi się w mule. Po dodaniu wody zanęta zabarwia się na kolor zielony, który zlewając się z otoczeniem usypia podejrzliwość ostrożnych z natury ryb.
2kg/ 0, 75 kg

_MG_6449 - Kopia

UNIWERSALNA wanilia

Słodkawa zanęta o średniej granulacji, zapachu wanilii i kopru włoskiego. Charakteryzuje się umiarkowaną pracą oraz jasną, naturalną barwą. Zawiera arachid i czekoladę, składniki przyciągające duże ryby karpiowate. W samym składzie posiada również aktywatory, które bardzo silnie oddziałują na wszystkie ryby, stymulując je do pobierania pokarmu. Z powodzeniem można ją stosować w jeziorach, kanałach i rzekach, modyfikując wcześniej jej skład przez dodanie któregoś z dodatków PROFESS.
Sprawdza się w większości łowisk i w każdych warunkach.
2kg/ 0, 75 kg

_MG_6452 - Kopia

 

PŁOĆ EXTRA BLACK-KOLENDRA

Skuteczna, lekka i mało sycąca zanęta o drobnej granulacji. Posiada specyficzną kompozycję zapachową opartą na kolendrze i wanilii oraz słono-słodki smak. Doskonale dobrane, wyprażone składniki oraz dodatek nasion oleistych powoduje świetną pracę zanęty , wabiąc płocie z dużej odległości. Idealna na trudne łowiska i przy słabym żerowaniu ryb, wielokrotnie sprawdzona na zawodach wędkarskich. Posiada czarny kolor.
2kg/ 0, 75 kg

ploc_extra_black_kolendra

LESZCZ EXTRA BLACK-PIERNIK

Ciężka i bardzo słodka zanęta o grubej granulacji. Zawiera dużą ilość protein a zarazem składniki przyśpieszające ich trawienie. Odpowiednio dobrane słodkie komponenty powodują, że zanęta dobrze wiąże i długo pracuje na dnie. Duże cząsteczki prażonych arachidów i czekolady, które przez długi czas pozostają na dnie wabią nawet mało aktywne ryby. Charakterystyczny słodki smak i zapach uwielbiany przez leszcze nęci również pozostałe duże egzemplarze karpiowatych. W połączeniu z melasą i klejem do zanęt PROFESS, idealna na rzeki.
2kg/ 0, 75 kg

leszcz_extra_black_piernik

 

KOSZYK

Zanęta o zwiększonej zawartości składnika wiążącego, intensywnie pracująca. Przeznaczona do napełniania koszyczków i sprężyn zanętowych o smaku i zapachu idealnie dobranym do upodobań większości ryb karpiowatych. Szybko zwabia ryby nawet z dużej odległości.
0, 75 kg

RZEKA

Ciężka zanęta o średniej granulacji i zapachu owocowym przeznaczona do łowienia ryb w rzekach. Zawiera dużą ilość kleju oraz specjalnej glinki, która opóźnia rozpad kul zanętowych.
0,85 kg

 


 

_MG_3672 - Kopia _MG_3667 - Kopia  _MG_3655 - Kopia      _MG_3665 - Kopia