ZANĘTY TURBO


professPerfekcyjnie zestawione najwyższej jakości składniki charakteryzujące się wyjątkową skutecznością nęcenia. To nowa generacja zanęt, mieszanki  są w całości wyprażane w temperaturze 250°C oraz barwione na odpowiednie kolory preferowane przez poszczególne gatunki ryb.Specyficzna formuła zanęt TURBO wzbogacona o wzmacniacze nukleotydowe, betainę oraz słodziki ogranicza nieufność ryb i sprawia, że staja się one bardziej skore do połknięcia przynęty. Doskonale sprawdzają się na zawodach oraz w wodach przełowionych i poddanych silnej presji wędkarskiej.

Pakowane 750 g.

Produkty z serii:PŁOĆ czerwona 

profess turbo plocDrobna, lekka i średnio spoista zanęta o intensywnym czerwonym kolorze i wyraźnie słonym smaku. Znajdujące się w jej składzie prażone, mielone konopie, arachid, prażony sezam i makuch lniany, potrafią zwabić z dużej odległości stado płoci, które błyskawicznie zaczynają żerować. Kapitalne znaczenie dla liczby brań ma również zastosowanie anyżu gwiazdkowego jako bazy w naturalnej mieszance ziołowej aromatyzującej tę zanętę. Dzięki zastosowaniu takiej naturalnej mieszanki ziołowej skuteczność łowienia podnosi się kilkukrotnie w stosunku do aromatów spożywczych. Idealna na zawody wędkarskie. Wyjątkowo skuteczna w chłodnych miesiącach.

0, 75 kgLESZCZ brązowy 

profess turbo leszczBardzo słodka, średniofrakcyjna zanęta o intensywnym aromacie i smaku piernikowym oraz ciemno brązowej barwie. Aromat piernika, tak uwielbiany przez leszcze uzyskiwany jest przez połączenie w odpowiednich, ściśle określonych proporcjach; kolendry, goździka, cynamonu, gałki muszkatołowej i imbiru. Zastosowanie w zanęcie takiej naturalnej mieszanki podnosi skuteczność łowienia kilkukrotnie, a podwyższona zawartość protein oraz kompleks aminokwasów i wzmacniaczy zwiększa szanse na kontakt z naprawdę dużym leszczem. Doskonale sprawdza się na zawodach oraz w okresach słabego żerowania ryb.

0, 75 kg

 KARP żółty

profess turboSłodka, wysokoproteinowa i grubo frakcyjna zanęta o intensywnym owocowym smaku i zapachu, uwielbianym przez okazy dużych karpi. Idealna do nęcenia kilkudniowego (nie zakwasza łowiska). Posiada w swym składzie dużą ilość grubych wysokobiałkowych składników, które nie są wyjadane przez drobnicę, a tym samym przez długi czas wabią dorodne karpie. Rewelacyjne wyniki daje również przy łowieniu bardzo dużych leszczy. Posiada wyraźną żółta barwę, która z regułu przyciąga duże ryby, eliminując jednocześnie drobnicę. Unikalny kompleks betainy, wzmacniaczy nukleotydowych i aktywatorów sprawia, że nawet najedzone karpie zaczynają  żerować. Niezastąpiona na łowiska trudne i kilkudniowe zawody wędkarskie.

0, 75 kg