FISHING TEAM


W wieloetapowym procesie opracowywania i udoskonalania naszych receptur korzystamy zarówno z najnowszych zdobyczy naukowych w zakresie fizjologii i żywienia ryb jaki i tradycyjnych metod oceny skuteczności naszych produktów współpracując z czołowymi zawodnikami wyczynowymi oraz zaprzyjaźnionymi wędkarzami oraz klubami karpiowymi, specjalizującymi się w połowach danego gatunku ryb.

Program karpiowy Signal Baits przygotowywany jest i testowany przy współpracy wielu wędkarzy w Polsce a także razem z  zaprzyjaźnionymi klubami wędkarskimi, których członkami są pasjonaci wędkarstwa karpiowego, spędzający nad wodą wiele dni w roku. W ten sposób, uzyskujemy miarodajne testy naszych przynęt i zanęt, w połączeniu z wysokimi pozycjami klubu w zawodach karpiowych, potwierdzamy skuteczność naszych produktów.

 

Profess Polska

 

 

 


 Przemysław Pająk
Przedstawiciel  marki Profess Fishing. Konsultant, doradca marketingowy. Pasjonat wędkarstwa od 25 lat, z zamiłowaniem do środowiska i ekologii, od 1998r. specjalista połowu karpi metodą włosową.  Od 2013 współpracuje z naszą firmą. Właściciel firmy wędkarskiej, CarpTravel dystrybuującej sprzęt wędkarski, konsultant Vardis Tackle Polska. Autor tekstów czasopisma Świat Karpia.  Ulubione łowiska to żwirownie, dzikie śródleśne zbiorniki i glinianki.
 

Konrad Kwiatek 
Od roku 2013 współpracuje z firmą Profess. Testuje produkty Signal Bait i program karpiowy od początku ich powstania. Z wędkarstwem związany od najmłodszych lat. Swoją pasję zaczynał od poznawania tajników metody feeder a karpiową sztukę szlifuje specjalizując się w efektywnych zasiadkach z marszu. Komponuje własne kulki proteinowe na sprawdzonych komponentach od Profess. Wyznaje idee „liczy się przede wszystkim kontakt z przyrodą, nie presja na pobijanie rekordów”.


Robert Rakowicz
Tester i konsultant marek Profess Fishing oraz Vardis w Polsce. Współpracuje z firmą CarpTravel i grupą propagującą zasadę „złów i wypuść”.  Miłośnik przyrody w pełni oddający się swojej pasji. Robert rozpoczął swoją przygodę z wędkarstwem w wieku 4 lat dzięki swojemu ojcu i dziadkowi. Próbował wielu metod od spławikowej, przez spinning, po feeder aż pełną satysfakcję odnalazł w karpiowaniu. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad brzegiem wody w poszukiwaniu karpi, udoskonalając swoje umiejętności.

 


 Współpraca : 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
Kluby Wędkarskie :
 

Vader Fishing

 

Toruńska Tyczka

Kajman Carp Team

Szkółka Świdwin

 

 

]

 

 

 


Szkółka Wędkarska


Profess Węgry