Carp Signal Bait

DSC_0147 - Kopia

Od początku działalności  firmy Profess, tj. od 2001 roku kładziemy największy nacisk na jakość, uniwersalność i niezawodność naszych produktów. Przy opracowywaniu i udoskonalaniu receptur opieramy się na doświadczeniach współpracujących z nami zawodników wyczynowych oraz najnowszych osiągnięciach naukowych w zakresie fizjologii i żywienia ryb, a także aktualnych trendach obowiązujących w tworzeniu zanęt.

Wszystkie używane przez nas komponenty to składanki w 100% naturalne, ulegające biodegradacji. Sygnały które do nas docierają od wędkarzy stosujących nasze wyroby, a także rosnąca ich sprzedaż, utwierdzają nas w przekonaniu, że oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Mamy nadzieje, że wyroby sygnowane marką PROFESS, które są owocem naszej wędkarskiej pasji, dadzą Państwu szansę na złowienie naprawdę duuużej ryby.

 

_MG_3563 - Kopia

 

CARP SIGNAL BAIT New Range – to seria wysokiej jakości tonących kulek proteinowych oparta całkowicie na najwyższej jakości naturalnych produktach bogatych w białka, tłuszcze i węglowodany. Zastosowane w nich, sprawdzone aromaty i dodatki oraz energetyczny mix bazowy, zaowocowały otrzymaniem doskonałego produktu, który jest szybko akceptowany przez karpie i traktowany jako łatwy do zdobycia wysoko odżywczy pokarm. Zawierają w sobie wiele substancji odżywczych, smakowych i zapachowych, które w łowisku tworzą sygnał odpowiadający za pobudzenie ryb do żerowania. Wabią w ten sposób karpie nawet z dużych odległości. Wysoka skuteczność kulek została potwierdzona w 8 miesięcznych testach przeprowadzonych na wodach stojących (także komercyjnych) i płynących na terenie całego kraju. Jakość składników użytych w procesie produkcji sprawia, że mogą one konkurować z produktami znacznie droższymi.

18_KULKI_PROTEINOWE_ZANETOWE - Kopia

NR 20 - Kopia

DSCF6435 - Kopia

NR 19 - Kopia